Молодь закликає до здорового способу життя — велопробіг з нагоди Дня міста!

 

За ініціативи Сєвєродонецького молодіжного парламенту до 85-ї річниці рідного міста відбувся масовий велопробіг за участю любителів і шанувальників цього виду спорту і активного відпочинку усіх вікових категорій та флешмоб.

Як зазначив організатор заходу — голова Молодіжного парламенту Олег Бутков, на сьогодні головна мета молодіжного руху – пропаганда здорового способу життя у місті серед населення, особливо серед підростаючого покоління: «Сєвєродонецьк, 85-ту річницю якого ми святкуємо, одне з наймолодших міст в Україні. В ньому велика кількість молоді, яка навчається у різних навчальних закладах. Наше бажання – залучити їх до активного здорового відпочинку та спорту. У нас велика кількість планів і ідей, як це зробити. Сьогодні ми, наприклад, вирішили присвятити Дню народження рідного міста велопробіг та флешмоб, який підтримала велика, як ви бачите, кількість сєвєродончан та гостей міста: від малечі до літніх людей. Але переважна кількість серед учасників заходу – це молодь, і це доказ того, що ми на правильному шляху. Сьогодні займатися спортом та активним здоровим відпочинком – це круто, модно та класно! Тому ми закликаємо – долучайтеся до нас і разом ми примножимо славу Сєвєродонецька як міста здорових, активних та спортивних людей. Вітаю усіх сєвєродончан та гостей міста з 85-ю річницею нашого рідного міста!»

Перед початком велопробігу усі учасники заходу влаштували флешмоб – вишукувалися біля нового знаку «Я люблю Сєвєродонецьк» на площі Миру цифрою 85 – річницею ювілею Сєвєродонецька.

Старт колони велосипедистів розпочався від площі Миру, пройшов проспектами Центральним та Гвардійським і фінішував біля стели «Сєвєродонецьк».

Велопробіг проходив не заради визначення переможців, а задля залучення людей до активного способу життя, тому в переддень святкування Дня міста та Дня Хіміка переможцями стали всі його учасники, бо гарний настрій та радісні емоції – це вже запорука перемоги.

Організатори заходу подякували за організацію безпеки колони учасників велопробігу працівникам Національної поліції та бригаді Лисичанського комунальної лікувально-профілактичної установи станції швидкої допомоги медичної допомоги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *